Sünnet konusunda hiç tereddüt etmeden başvurabileceğiniz bir uzmandır. Cocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Levent Ceyhan sizlere sünnet öncesi aklınıza takılan her tür soruyu detaylı bir şekilde anlatarak sizleri bilinçlendirmektedir. Sünnet Uzman Cocuk Cerrahı Op. Dr. Levent Ceyhan’ı istediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

Merkez kayseri olmak üzere istek doğrultusunda şehir dışınada gelip sünnet yapabilmektedir. Şehir dışı Sünnet için önceden bilgi alınız. Sünnet yaptırmadan önce mutlaka tecrübeli Uzman Doktorlardan bilgi alınız. 

Çok hassas bir konu olan sünnet işlemi için mutlaka Uzman çocuk cerrahlarını tercih ediniz.

Sünnet olmak iltihap birikmesini ve enfeksiyonları önlemektedir. Sünnet olmayanlarda fimofiz denen bir hastalık görünür. Sünnet olmayanlarda görülen bu hastalık idrar yaparken acı duyulmasına sebep olur. Sünnetin sağlık açısından önemli olduğunu hekimler be bilim adamları kabul etmektedir. 

Sünnet islam dinine göre Hz. Peygamber tarafından yapılması ön görülen bir tedavi şeklidir. Sünnetin faydalı tarafı enfeksiyon ve iltihapları peniz bölgesinde engellemesidir. Sünnet erkekler için uygulanması gerekli bir cerrahi operesyondur. Sünnet operesyonu yapılırken eski usullere göre yapılmaması gereklidir.

Eski usullerle yapılan sünnetlerde fayda görüldüğü gibi zararlarıda olabilmektedir. Önceki fenni sünnetçilere sünnet tedavisi yaptırılması farklı sonuçlara sepep olabilmektedir. Örneğin Sünnet sonrası penisde şekil bozukluğu veya farklı hastalıklar baş gösterebilir. 

Sünnet Kayseri ilinde Uzman Çocuk cerrahları tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Sizlerde riski olmayan bu yöntemleri tercih ediniz. Kayseri Sünnet fiyatları 500 TL İle 1000 TL arasında değişmektedir. Sünnet yaptırmadan önce mutlaka detaylı araştırma yaparak, Sünnet Uzman Doktorlarını, steril muayenehane yada hastaneleri tercih ediniz.

Çocuk Cerrahisi Uzman Doktorumuzu hemen arayabilirsiniz. 0 530 060 73 43